zv De Vikings op Facebook

2 weken geleden

Zwemvereniging De Vikings

m.facebook.com/story.php?story_fbid=2219802364775571&id=529847003771124Minioren SG FZC’54/De Vikings presteren goed op Regio Finales

Afgelopen weekend mocht SG FZC’54/De Vikings met 12 zwemmers in Heerenveen strijden om wie er de beste minior van het noorden (Fryslân, Groningen en Drenthe) is. Met 47 starts en meerdere medaillekandidaten een van de belangrijkste wedstrijden van het jaar.

Op zaterdag waren de medailles voor Marre van der Wal die naar het zilver zwom op de 100 meter schoolslag en goud wist te winnen op de 100 meter vrije slag. Jelte de Boer zwom op de 400 meter vrije slag keurig naar het brons.
Wytse Broekstra kwam uit op de 100 meter rugslag, 50 meter vlinderslag en op de 100 meter vrije slag en behaalde op alle afstanden het goud. Sven Koornstra kwam uit op de 100 meter schoolslag en op de 100 meter vrije slag en behaalde op beide afstanden het brons.

Op zondag gingen de jongens en meiden door met waar ze goed in waren. Zo won Marre van der Wal het goud op zowel de 100 wisselslag als de 50 meter vlinderslag en nog een zilveren medaille op de 100 meter rugslag. Sven Koornstra won op de 100 meter wissel ook een bronzen medaille. Wytse Broekstra kwam deze dag nog uit op de 100 meter schoolslag en de 200 meter en behaalde op beide afstanden het goud.
Ook Jannoula Jaspers wist op deze dag verrassend het brons te behalen op de 100 meter schoolslag. Jelte de Boer kwam nog uit op de 100 meter vrije slag en de 100 meter vlinderslag en behaalde ook hier op beide afstanden het brons.

Het toernooi werd afgesloten door een 4x50 wisselslag estafette met de oudste minioren, hier moesten Wytse Broekstra, Jannoula Jaspers, Jelte de Boer en Vienna Maura Delea nog vol in de strijd met de overige clubs en wisten hierin naar het brons te zwemmen.

De overige zwemmers behaalden dit weekend ook mooie resultaten o.a: Fenne Balt werd 19e met een pr van 6 sec op de 100 meter schoolslag, Milan Derks werd 9e met een pr van 6 sec op de 100 meter schoolslag, Vienna Maura Delea werd 15e met een pr van 9 sec op de 200 meter wisselslag, Indy Nes werd 16e met een pr van 10 sec op de 100 meter rugslag, Ilya Postma werd 32e met een pr van 2 sec op de 100 meter vrije slag, Elianne Sijpkes werd 14e met een pr van 10 sec op de 100 meter rugslag en Tijn Bijma had geen geluk dit weekend zowel op de 100 meter schoolslag als de 100 meter rugslag kreeg hij een dis.

Over het hele weekend hebben de zwemmers 8x goud, 2x zilver en 8x brons behaald en zijn we 2e geworden in het medailleklassement van alle deelnemende verenigingen.
... See MoreSee Less

Bekijk op Facebook

Mare Broekstra en Jetze de Vries schoolzwemkampioenen van Harlingen

Mare Broekstra en Jetze de Vries schoolzwemkampioenen van Harlingen

Mare Broekstra en Jetze de Vries schoolzwemkampioenen van Harlingen

Maandag 14 mei waren er 95 enthousiaste zwemmers aanwezig in zwembad het Derde Haad voor het schoolzwemkampioenschap van Harlingen 2018.

Alle deelnemers kwamen twee keer in actie. De oudere kinderen zwommen 50 meter vrije slag en 50 meter rugslag. De jongere zwemmers zwommen 25 meter vrije slag en 25 meter rugslag. Het spektakelstuk van de schoolzwemkampioenschappen zijn de estafettes van de schoolteams. Onder luide aanmoedigingen van ouders en schoolkinderen wist Het Noorderlicht de prijs voor het beste schoolteam 2018 binnen te halen. Bij de meisjes werd Mare Broekstra van Middelstein schoolzwemkampioen. De schoolzwemkampioen bij de jongens werd Jetze de Vries van de Prins Johan Frisoschool. Het evenement werd georganiseerd door zwemvereniging De Vikings, Optisport en de KNZB met steun van Stichting Sportpromotie Harlingen, McDonald’s en de Albert Heijn.

 

Meisjes groep 3-4                                                    25 vrij 25 rug totaal

1

Ylse Tigchelaar

Middelstein 2

26,13

29,62

55,75

2

Sterre Hooghiemster

Middelstein 2

31,59

35,07

66,66

3

Emma Noorman

Prins Johan Friso

30,97

38,73

69,70

4

Kyara Balt

Prins Johan Friso 2

37,30

37,24

74,54

5

Jasmijn Trinks

Het Noorderlicht 1

29,32

37,83

67,15

6

Emma de Boer

IKC het bAken 1

32,80

38,28

71,08

7

Tessa v/d Molen

IKC het bAken

35,46

35,64

71,10

8

Maartje Brandsma

Obs T Wad 1

35,18

39,75

74,93

9

Alysha ten Els

Obs T Wad

41,72

54,44

96,16

10

Feline Postma

Obs T Wad 2

52,41

42,99

95,40

11

Maura Visser

st michaelschool 1

45,02

54,21

99,23

Jongens groep 3-4                                                      25 vrij 25 rug totaal

1

Lars Balt

IKC het bAken 1

26,93

28,87

55,80

2

Mathijs Bauritius

Prins Johan Friso 1

27,21

29,94

57,15

3

Milan van Winden

Middelstein 1

28,63

32,53

61,16

4

Tycho Wienbelt

Obs T Wad 2

30,85

33,07

63,92

6

Stijn den Breejen

IKC het bAken

32,25

34,35

66,60

7

Tim de Jong

Prins Johan Friso 2

34,56

41,02

75,58

8

Kylano Dijkstra

Het Noorderlicht 1

40,56

39,17

79,73

9

Rick van Zandbergen

Middelstein 1

42,30

41,54

83,84

10

Leon Schuyl

Prins Johan Friso

39,51

48,42

87,93

11

Ritske Hoekstra

Obs T Wad

43,89

44,28

88,17

12

Dani Mateu vd Schoot

Obs T Wad 1

38,38

50,65

89,03

13

Milion Degol Teklay

Prins Johan Friso

43,10

52,39

95,49

14

Daan Van Dijk

Obs T Wad

43,70

52,69

96,39

15

Sander Grijpink

Obs T Wad

44,39

58,40

102,79

16

Quinn Amels

Prins Johan Friso 1

80,00

27,15

107,15

Meisjes groep 5-6                                                                25 vrij 25 rug totaal

1

Jannoula Jaspers

st michaelschool 1

17,68

20,14

37,82

2

Elske de Vries

Prins Johan Friso 1

18,74

22,62

41,36

3

Natasja Roukema

Het Noorderlicht 1

19,19

25,36

44,55

4

Nena Switijnk

Obs T Wad 1

21,53

25,40

46,93

5

Silke van Lopik

st michaelschool

20,78

26,16

46,94

6

Sibrig Tigchelaar

Middelstein 2

20,19

26,76

46,95

7

Sigrid Hoppinga

Prins Johan Friso 1

21,83

25,32

47,15

8

Nina Brouwer

Obs T Wad

25,39

26,29

51,68

9

Benthe Hoek

Middelstein 1

26,45

29,65

56,10

10

Fenna Balt

Prins Johan Friso 2

27,03

29,41

56,44

11

Tess Siccama

Obs T Wad 2

27,51

29,22

56,73

12

Sophia de Groot

Obs T Wad

27,35

30,44

57,79

13

Ilse de Keijzer

IKC het bAken

31,34

31,72

63,06

14

Faylin Charlotte Braaksma

Prins Johan Friso

31,51

34,10

65,61

15

Julia Schoot

Het Noorderlicht

34,59

35,22

69,81

16

Joy Hoekstra

Obs T Wad 2

36,04

37,72

73,76

17

Cerise Bourgonje

Het Noorderlicht

39,24

40,29

79,53

18

Jara Edwards van Muijen

IKC het bAken 1

56,18

47,45

103,63

Jongens groep 5-6                                                25 vrij 25 rug totaal

1

Wytse Broekstra

Middelstein 1

15,93

19,27

35,20

2

Dinand Trinks

Het Noorderlicht

17,16

22,82

39,98

3

Wesley Hamstra

Het Noorderlicht 1

18,32

21,71

40,03

4

Sven Koornstra

Obs T Wad 1

18,00

22,13

40,13

5

Kadey Than Htun

st michaelschool 1

20,19

24,59

44,78

6

Ruben Keizer

IKC het bAken 1

23,66

30,69

54,35

7

Jelle de Jong

Prins Johan Friso 2

25,08

30,15

55,23

8

Jelle Koudenburg

Obs T Wad

24,92

31,24

56,16

9

Hessel Noorman

Prins Johan Friso

26,53

31,05

57,58

10

Joris Poelstra

IKC het bAken

27,06

35,31

62,37

11

Calvin Hoogervorst

Het Noorderlicht

32,71

35,59

68,30

Meisjes groep 7-8                                                      50 vrij 50 rug totaal

1

Mare Broekstra

Middelstein 1

30,77

37,12

67,89

2

Indy Ligthart

Het Noorderlicht 1

32,94

39,78

72,72

3

Danica Boek

Het Noorderlicht 1

33,25

39,80

73,05

4

Amber Lubbers

Middelstein 1

33,05

40,48

73,53

5

Gaby da Silva

IKC het bAken 1

34,07

39,97

74,04

6

Anthe Tigchelaar

Middelstein 2

37,79

49,61

87,40

7

Puck Sietsma

st michaelschool 1

46,54

50,97

97,51

8

Arwen van Koppen

Obs T Wad

43,67

61,02

104,69

9

Dewi van de Leest

Obs T Wad

42,43

63,56

105,99

10

Ilsa Alberda

Het Noorderlicht

57,99

58,99

116,98

11

Lise van Dijk

Obs T Wad

62,71

69,60

132,31

12

Felicia Hoogervorst

Het Noorderlicht

66,18

68,92

135,10

13

Selina Rinsma

Prins Johan Friso 2

63,78

77,60

141,38

14

Tessa Visser

Het Noorderlicht

72,47

68,94

141,41

15

Noa Larissa Gall

Prins Johan Friso

72,95

73,14

146,09

16

Isa Heres

Obs T Wad

66,75

79,44

146,19

17

Sanne Ritmeester

IKC het bAken 1

68,08

78,47

146,55

18

Shogan Hama

Obs T Wad

74,73

73,72

148,45

19

Rosanna Voordewind

Prins Johan Friso

71,34

78,91

150,25

20

Evelien de Keijzer

IKC het bAken

70,47

80,12

150,59

21

Eeke Koudenburg

Obs T Wad

67,99

84,99

152,98

22

Sanne Femke Bouma

Prins Johan Friso 2

74,95

78,48

153,43

Jongens groep 7-8                                           50 vrij 50 rug totaal

1

Jetze de vries

Prins Johan Friso 1

34,27

40,30

74,57

2

Sietse de Wit

Obs T Wad 1

36,84

45,94

82,78

3

Hielke de Wit

Obs T Wad 1

37,55

46,17

83,72

4

Kevin Koornstra

Obs T Wad 2

43,02

49,63

92,65

5

Daan Bos

Obs T Wad 2

40,92

54,22

95,14

6

Rijk Heimans

Middelstein 2

50,02

63,78

113,80

7

Thom Posthumus

Middelstein 2

54,94

63,07

118,01

8

Stefan Steenbeek

Prins Johan Friso

53,57

66,17

119,74

9

Liam de With

Prins Johan Friso 1

55,02

65,79

120,81