zv De Vikings op Facebook

2 dagen geleden

Zwemvereniging De Vikings

GefeliciteerdVanmorgen hebben Jolanda Breidenbach en Froukje Hannema hun diploma tijdwaarnemer gehaald.
Dankzij dit soort vrijwilligers kunnen we zwemwedstrijden blijven organiseren. Van harte gefeliciteerd dames, F.Z.C.'54 is trots op jullie!!
... See MoreSee Less

Bekijk op Facebook

Rabobank Clubkas Campagne

Rabobank Clubkas Campagne

Hallo Zwemmers,

Het stemmen voor de Rabobank Clubkas Campagne is afgelopen. Veel leden van Rabobank Leeuwarden-Noordwest Friesland hebben hun stem uitgebracht. Via deze e-mail nodigen wij u uit voor de feestelijke uitreiking van de cheques.

Uitnodiging
Wij zijn benieuwd hoeveel stemmen op Zwemvereniging De Vikings zijn uitgebracht en welke bijdrage onze club mag ontvangt. Tijdens de feestelijke uitreiking op zaterdag 14 april wordt dit bekend gemaakt. Van het uitreiken van de cheque maakt de RABOBANK graag een feestelijk moment. U en zoveel mogelijk mensen van onze club zijn van harte welkom!!

Alles op een rij

  • Zaterdag 14 april 10.30 uur
  • Bij de Rabobank caravan aan de Voorstraat bij de markt in Harlingen.
  • Ze verwachten het liefst zoveel mogelijk mensen van Zwemvereniging De Vikings rondom onze caravan!

Wij hopen op jullie komst,

Groeten de activiteitencommissie