zv De Vikings op Facebook

De minioren hebben het super goed gedaan bij de SwimCup in Eindhoven. ... See MoreSee Less

Bekijk op Facebook

Startlijsten 2017 / 2018

Op deze pagina kunt u vanaf nu de startlijsten van elke wedstrijd vinden,

( om vervoer te regelen voor de wedstrijden )

Welke Wedstrijd  Waar??  Verzamelen 
Voorlopige inschrijflijsten D3 Stiens Stiens 21 April
Definitieve Startlijst Alkmaar Alkmaar 15 April
 Deelnemerslijst limietwedstrijd zv orca 7 april  Leeuwarden 7 April
Definitieve deelnemerslijst Drachten 10 Maart
Junioren Jeugd Senioren Harlingen Harlingen 24 Maart
Voorlopige deelnemerslijst van de limietwedstrijd 2!  Drachten 10 Maart
Inschrijving C competitie Franeker Vertrek zwembad Harlingen: 15.50 uur
Voorlopige deelnemerslijst Limietwedstrijd Drachten 10 Maart
Inschrijving d3 Competitie Heerenveen 17 Maart
Definitieve-deelnemerslijst limietwedstrijd Drachten Zwembad Franeker: 15.35 uur
Zwembad Harlingen: 15.40 uur
Definitieve startlijsten voor de speedo jaaargangwedstrijden in leiden Leiden
Definitieve inschrijving C-competitie deel 3 Harlingen 3 Februari
Definitieve inschrijflijst d3-competitie deel 3 Harlingen 3 Februari
Definitieve lijst swimkick / minioren deel 2 Burgum Burgum 27 januari
startlijst junioren jeugd senioren Harlingen 20 januari
inschrijving D-3 Competitie Buitenpost Aanvang 16 uur
Inschrijflijst C-competitie deel-2 Assen 13 Januari 15:45 Derde Haad
Inschrijflijst B-Kampioenschappen Hoogezand 18 en 19 December
inschrijving NJJK-KB Eindhoven 14 t/m 21 December
inschrijving ONK/ KB Hoofddorp 21 December 2017
Startlijst minioren-junioren deel 2 Bolsward Vertrek zwembad Franeker: 12.40 uur
Vertrek zwembad Harlingen: 12.45 uur
Definitieve lijst minioren clubmeet Heerenveen zie uitnodiging
Regio Winterkampioenschappen Emmen Emmen  zie mail
voorlopige inschrijving jjs sneek Sneek afmelden tot dinsdag 31 okt. 20.00 uur. 4 November 2017
 Juttercuplimietwedstrijd Den Helder 29 Oktober

Bloemketerp 10.45 uur
Zwembad ’t Derde Haad 10.50 uur

Swimkick-Minioren Deel 1 Definitieve lijst Burgum zie mail
Inschrijving Zechstein Toernooi 21 – 22 Oktober Veendam  zaterdag 21 oktober

om 5:45 derde Haad

Limietwedstrijd Alkmaar 8 Oktober Alkmaar
Franeker: 11.40, Harlingen 11.45
Limietwedstrijd zv-Orca 7 Oktober Leeuwarden
Harlingen: 14.40 uur, Franeker: 14.45
Voorlopige inschrijving swimkick-minioren deel 1 7 Oktober Burgum
Harlingen 14:40, Franeker 14:45
 Competitie D3 deel 1  30 September Sneek  Aanvang wedstrijd 17:00 in Sneek
Competitie C deel 1 30 September Harlingen Inzwemmen: 14.00 Harlingen
Startlijst Minioren / Junioren 16 September Bergum Vertrek zwembad Franeker: 12.40 uur
Vertrek zwembad Harlingen: 12.45 uur