zv De Vikings op Facebook

De minioren hebben het super goed gedaan bij de SwimCup in Eindhoven. ... See MoreSee Less

Bekijk op Facebook

Wedstrijdkalender 2017 / 2018

    Hieronder de wedstrijd kalender zoals hij te vinden is op de KNZB website van Regio Noord.

SG de Vikings / FZC’54 doet niet automatisch mee aan onderstaande wedstrijden.

Er zijn soms meerdere wedstrijden op 1 dag, dus er zullen keuze’s gemaakt moeten worden.

De trainer bepaald of je mag deelnemen aan de wedstrijden ivm de te zwemmen afstanden en of je die voldoende beheerst.

Als je mee mag doen aan een wedstrijd zul je altijd een uitnodiging krijgen.

Wedstrijdkalender 2017 / 2018

September

✔︎16  September Minioren / Junioren deel 1

✔︎ 16 September Limiet wedstrijd Zv Orca

✔︎ 23 September Nationale Miniorendag

✔︎ 24 September Nationale Estafette Kampioenschappen

✔︎ 30 September D3 Competitie Sneek

✔︎ 30 September C Competitie Harlingen

Oktober

✔︎ 7  Oktober Limiet Wedstrijd Zv Orca

✔︎ 7 Oktober Swimkick / Minioren Circuit 1 Bergum

✔︎   Oktober Limietwedstrijd Drachten 25 m bad

✔︎ 8 Oktober Limietwedstrijd 25 m bad Alkmaar

 ✔︎ 14 Oktober Junioren / Jeugd / Senioren Circuit 1 Harlingen

✔︎ 20 t / m 22 Oktober Swimcup NJK 800 / 1500

✔︎  21 & 22 Oktober Bubble Toernooi Veendam

✔︎  28 Oktober Limietwedstrijd 25 m Heerenveen

✔︎ 28 Oktober Paragon Toernooi Winschoten

November

  ✔︎  4 November Junioren / Jeugd / Senioren Sneek

✔︎ 11 & 12 November Regio kampioenschappen korte baan Emmen

✔︎ 18 & 19 November Regio kampioenschappen korte baan Emmen

✔︎ 25 November Regio Minioren Club meet Heerenveen

✔︎  26 November Lac wedstrijd Orca

December

✔︎ 2 December Ranomi Cup Groningen

 ✔︎ 9 December Minioren / Junioren circuit 2 Bolsward

✔︎ 13 t/m 17 December EK KB Kopenhagen

✔︎ 14 t/m 17 December NJJK KB

✔︎ 16 & 17  December B-Kampioenschappen Hoogezand

✔︎ 21 t /m 23  December ONK KB

✔︎ 29, 30 December Orca’s Christmas Swim

Januari

✔︎ 6 & 7  Januari Regio Sprintkampioenschappen Winschoten

 ✔︎  13 Januari  D3 competitie 2 Buitenpost

✔︎  13 Januari  C Competiti deel 2 Assen

✔︎ 18 t / m 21 Januari ONK Masters KB

✔︎  2o Januari Junioren Jeugd Senioren deel 3 Sneek

✔︎ 27 Januari Swimkick Minioren deel 2 Bergum

Februari

✔︎3 Februari Competitie D3 Deel 3. Harlingen

✔︎3 Februari Competitie C Deel 3 Harlingen

✔︎ 4 Februari Junioren / Jeugd / Senioren 3 Sneek

✔︎ 10 Februari Minoren / Junioren deel 3 Bergum

✔︎ 17 & 18 Februari Internationaal Toernooi Delfzijl

✔︎ 18 Februari Limiet 50 m Alkmaar

✔︎ 24 Februari Limiet 50 m Drachten

Maart

✔︎ 10 Maart Challenger 50 m  Drachten

✔︎ 10 Maart Swimkick / minioren deel 3 Harlingen

✔︎ 10 Maart Limiet Leeuwarden

✔︎ 10 Maart Swimkick minioren 3

✔︎ 17 Maart D3 Competitie Deel 4 Heerenveen

✔︎ 17 Maart C Competitie deel 4 Franeker

✔︎ 18 Maart LAC

✔︎ 24 Junioren Jeugd Senioren Deel 4

April

✔︎ 2 April Swimcup 2

✔︎7 April swimcup 2

✔︎ 7 April Limietwedstrijd Leeuwarden

✔︎ 7 April Nat. Arena Min. Club meet

✔︎ 8 April Swimcup 2

✔︎ 8 April LAC

✔︎ 13 April NK LB Afstanden

✔︎ 13 t/m 15 April Swimcup 3

✔︎ 15 April Limiet 50 m Alkmaar

21 April Nationale Competitie D3 deel 5 Stiens

21 April Competitie C deel 5

Mei

 3 t/m 6 ONK Masters

 12 Mei Limiet 50 m Drachten

12 Mei Limiet Leeuwarden

19 t / m 21 Mei Pinkstertoernooi Purmerend

26 & 27 Mei RegioKampioenschappen Drachten

Juni

2 & 3 Juni RegioKampioenschappen

9 juni Regio Minioren Finale

15 t/m 17 Juni NJJK LB

16 & 17 Juni Regionale B Kampioenschappen

21 t /m 23 juni ONK

24 juni KB wed