zv De Vikings op Facebook

Koekactie “Zoetelief”

Afgelopen weken hebben ongeveer 40 zwemmers van ZV De Vikings in samenwerking met Bakkerij Elsinga 627 koeken verkocht. Dit leverde de clubkas ongeveer € 1000,-- op. De top-verkoper is Angelique Kooren-Boersma met 86 koeken. Voor dit mooie resultaat werd ze beloond met een flesje wijn en een diner-bon. Dit is een mooi resultaat waar we ontzettend blij mee zijn.

Iedereen bedankt voor zijn inzet.

Activiteitencommissie ZV De Vikings
... See MoreSee Less

Bekijk op Facebook

Wedstrijdkalender seizoen 2016 / 2017

    Hieronder de wedstrijd kalender zoals hij te vinden is op de KNZB website van Regio Noord.

SG de Vikings / FZC’54 doet niet automatisch mee aan onderstaande wedstrijden.

Er zijn soms meerdere wedstrijden op 1 dag, dus er zullen keuze’s gemaakt moeten worden.

De trainer bepaald of je mag deelnemen aan de wedstrijden ivm de te zwemmen afstanden en of je die voldoende beheerst.

Als je mee mag doen aan een wedstrijd zul je altijd een uitnodiging krijgen.

Wedstrijdkalender 2016 / 2017

September

✔︎ 17 September Minioren / Junioren deel 1

✔︎ 24 September Frysel deel 1

✔︎ 24 September Nationale Miniorendag

✔︎ 24 September Learn to Race Wolvega

✔︎ 24 September Frysel Sneek

✔︎ 25 September Nationale Estafette Kampioenschappen

Oktober

✔︎ 1 Oktober Competitie deel 1

✔︎ 2 Oktober Lac deel 1

✔︎ 8 Oktober Limietwedstrijd Drachten 25 m bad

✔︎ 8 Oktober Swimkick / Minioren Harlingen

✔︎ 9 Oktober Junioren / Jeugd / Senioren deel 1 Heerenveen

✔︎ 15 & 16 Oktober Bubble Toernooi Veendam

✔︎ 22 & 23 Oktober Wintertijdchallenge Spieren v Spieren Harlingen

✔︎ 29 Oktober Limietwedstrijd Orca Leeuwarden

✔︎29 Oktober Paragon Toernooi Winschoten

 ✔︎ 30 Oktober Jutterscup Den Helder

November

   ✔︎ 4, 5 & 6 November ONK Korte Baan

✔︎ 5 November Frysel Harlingen

✔︎ 12 November Competitie deel 2 Franeker

✔︎ 13 November Learn to Race Wolvega

✔︎ 19 November Regio Minioren Club meet Heerenveen

✔︎ 19  & 20 November Regionale Sprintkampioenschappen Stadskanaal

✔︎ 20 November Lac wedstrijd Orca

✔︎ 20 November Limietwedstrijd DAW Alkmaar ( 50 meter bad )

✔︎ 26 November Limietwedstrijd Orca

✔︎ 26 November Limietwedstrijd Drachten

✔︎ 26 November Minioren / Junioren 2 Sneek

December

✔︎ 3 December Ranomi Cup Groningen

✔︎ 4 December Limietwedstrijd DAW Alkmaar ( 50 meter bad )

✔︎ 10 December Junioren / Jeugd / Senioren 2 Harlingen

✔︎ 10 December Swimkick / Minioren

✔︎ 16 ,17 & 18  December Swimcup Amsterdam

✔︎ 17 December Paragon Limietwedstrijd Winschoten

✔︎ 29, 30, 31 December Orca’s Christmas Swim

Januari

✔︎ 7 & 8 Januari Winterkampioenschappen Heerenveen

 ✔︎ 14 & 15 Januari  Winterkampioenschappen Bergum

✔︎ 20,21 & 22 NMK Korte Baan

✔︎ 26,27,28 & 29 NJJK Korte Baan

✔︎ 28 Januari Frysel Workum

Februari

✔︎ 4 Februari Limietwedstrijd Drachten

✔︎ 4 Februari Swimkick / Minioren Hoogeveen

✔︎ 4 Februari Junioren / Jeugd / Senioren 3 Sneek

✔︎ 11 Februari Competitie deel 3 Harlingen

✔︎ 12 Februari Lac deel 3 Leeuwarden

✔︎ 18 Februari Limietwedstrijd Orca Leeuwarden

✔︎ 18 Februari Learn to Race Wolvega

Maart

✔︎4 Maart Limietwedstrijd Drachten

✔︎ 5 Maart Limietwedstrijd DAW Alkmaar

✔︎ 11 Maart Competitie 4 Dokkum

✔︎ 18 Maart Limietwedstrijd Orca Leeuwarden

✔︎ 18 Maart Minioren / Junioren / Senioren deel 3 Franeker

✔︎ 25 Maart Limietwedstrijd Drachten

✔︎ 25 Maart Frysel Buitenpost

✔︎ 26 Maart Learn to Race Wolvega

✔︎ 26 Maart Limietwedstrijd DAW Alkmaar

April

✔︎ 1 April Junioren / Jeugd / Senioren 4 Heerenveen

✔︎ 1 April Swimkick / Minioren Burgum

✔︎ 22 April Limietwedstrijd Orca Leeuwarden

 29 April Limietwedstrijd Heerenveen

Mei

 5 & 6 NMK

 6 Mei Minioren / Junioren 4 Burgum

13 Mei Frysel Sneek

14 Mei Learn to Race Wolvega

20 & 21 Mei Regiokampioenschappen Drachten

27 & 28 Mei Regio B-Kampioenschappen

Juni

10 Juni Regio Finale Heerenveen

15,16,17 & 18 Juni NJJK Lange Baan